Na lep sončen četrtek smo se odločili, da zaradi zasedenosti asfaltne ploščadi pred vrtcem, odidemo na kolesarski izlet. V vrtcu smo si na glave nadeli čelade in odsevne brezrokavnike, nato pa se odpravili. Odpravili smo se po Štepanjskem naselju, kjer smo najprej kolesarili v koloni, nato pa v gruči. S seboj smo imeli tudi piščal in žvižk nanjo je pomenil STOP. Pri prečkanju ceste  (neprometna intervencijska pot) smo najprej sestopili s koles in nato s pogledom levo, desno in še enkrat levo preverili ali lahko gremo naprej. Ko smo varno prečkali cesto smo nadaljevali pot na asfaltno igrišče, ki je bilo skoraj preveliko za nas. Gole smo spremenili v garaže in uprizorili tudi prometno nesrečo. Zelo zanimive pa so bile hupe, zvonci in cofki na kolesih, zato so otroci raziskovali kolesa prijateljev. Zaslužili smo si tudi sladoled ;). Bilo nam je zelo lepo in morda ponovimo še kdaj.

 

Accessibility