V okviru projekta Ciciuhec, bomo v četrtek (spremenjeno iz 5. 5. 2022), 12. 5. 2022, z otroki obiskali knjižnico Jožeta Mazovca v Mostah. Prisluhnili bomo pravljici ter raziskali knjižnico. Nekaj otrok je že uspešno zaključilo s pripovedovanjem zgodb (2) in deklamacij (2) . Bravo. Ob zaključku projekta bomo otrokom podelili tudi prava priznanja.

Dodajam še opis projekta
Projekt Ciciuhec je zastavljen tako, da z otroki doma (večkrat) preberete knjigo, slikanico, ki jo bo otrok nato prinesel v vrtec in jo ob slikah (pred počitkom) pripovedovali svojim prijateljem. Zastavili smo si cilj, da vsak otrok pove/obnovi 2 zgodbi, knjigi, ter 2 deklamaciji. Mestna knjižnica Ljubljana, ki je nosilka tega projekta, je izdala seznam priporočenih, primernih knjig za predšolske otroke. Seznam vam pripenjava v priponki, otroci pa so jih decembra dobili tudi v predalčke.

100_priporočenih_knjig_za_Ciciuhec_2021-22_krajša1
za_splet_brati_otroku

Accessibility