Licitacija dresa Luke Dončića…

 

Kot že veste smo dali dres Luke Dončića na licitacijo. 

Naj vas spomnimo, da gre za ❤ dobrodelni namen ❤, saj bo zbran znesek namenjen za Sklad vrtca, s katerim odpiramo možnosti otrokom iz socialno šibkih družin. 

Živimo v negotovem času, kjer zaradi različnih dejavnikov vedno več ljudi doživlja stisko. Tako finančno, kot tudi čustveno. Poskrbimo, da jim vsaj finančno olajšamo nekatere stvari. Otroci komaj čakajo zimovanje, letovanje, različne tabore, drsanje, obisk gledališča ali drugih aktivnosti. Zato stopimo skupaj in naredimo največ, kar lahko. Za nekatere bo dovolj samo prijazna beseda ali nasmeh, za druge pa bo največja sreča, ko bodo lahko srečni stopili na avtobus in se odpravili dogodivščinam naproti. 

V kolikor imate možnost licitirati, hkrati pa ste še velik oboževalec Luke Dončića, je sedaj prava priložnost, da ulovite »2 muhi na en mah«. Dobro s koristnim          . 

 

P.S. Pokažite še starim staršem, tetam, stricem in prijateljem. Mogoče pa se ravno med njimi skriva oseba, katera bo ponosno odnesla dres domov. 

 

Na spletni strani: https://vrtecoz-lj.si/ najdete vse kar vas zanima o dresu in licitaciji.

Accessibility