Pozdravljeni!

Torek 28.september …

No čisto navaden torkov dan …

Ali pa tudi ne …

Pri nas je vedno razigrano, nasmejano in zabavno.

Maša si je poškodovala zapestje in dobila je gibs. Zaželela si je naših podpisov, ker pa še ne znamo pisati, smo ji narisali ribico in vsak izmed nas je postal delček Mašine mavrične ribice🐟 . Vsak otrok in seveda tudi Petra 🙋‍♀️ , Filip 🏋️‍♂️ in jaz 🧍‍♀️ smo pobarvali eno luskico na mavrični ribici. Maša je bila navdušena.

Otroci pridno *berejo* knjige📚 . Za vsako knjigo, ki nam jo otroci predstavijo pa dobijo mavrično lusko, katero prilepijo na svojo ribico. Tako bo njihova ribica dobila mavrične luske in bo postala barvita in lepa. Mi smo ponosni, ker tako pogumno nastopajo in pripovedujejo. Bodite tudi vi ponosni na njih ❤💖❤ .

Kolesarski dan. Imeli smo se super. Otroci so zares uživali in tega dne so čisto vsi pri počitku zaspali od utrujenosti. Naša Maša je pridno usmerjala promet, Maksimilijan je skrbel za prehitre voznike in jih z znakom  STOP 🛑 ustavil in se z njimi pogovoril o varnosti, Petra in moja malenkost pa sva jih spodbujali.

 

 

Lep pozdrav 🖐

Andreja & Petra & Filip 🐟🐠🐟

Accessibility