Pozdravljeni …

Gozd… Naš prostor za igro, brez različnih direktiv, ki nam trenutno omejujejo sproščeno življenje.
Igra v gozdu je najboljša igralnica, največja, in barvita,  ima neomejeno sredstev za igro, ima svež zrak, je prostor kjer se lahko sliši samo ptičje petje in otroški smeh in nikoli nam ni dovolj ampak bi si želeli kar tam ostati in se igrati. Starši izkoristite lepe, sončne dni, kolikor nam jih je še ostalo in pojdite z svojimi otroki na Golovec ali kak drug hrib. Pustite otrokom svobodno gibanje in prosto igro v gozdu (seveda pod vašim budnim očesom), rišite s palicami na gozdna tla, sestavljajte mandale, naredite srček, krog, sonce in jih obrobite s storži ali listi, skačite čez korenine dreves, opazujte barve v gozdu in globoko zadihajte. Verjemite, da boste tako vi kot tudi vaši otroci čisto prerojeni, polni energije in boljše volje.

Naša igra pa je bila takšna ⬇⬇⬇

 

Lep gozdni pozdrav vsem skupaj

vam želimo:

Andreja & Petra & Filip 🐟🐠🐟

Accessibility