Za nami so prvi trije dnevi, ki smo jih preživeli skupaj v naši novi igralnici. V garderobah so otroke pričakali novi znakci, ki so si jih izbrali sami. In že po nekaj dneh nekateri otroci točno vedo čigav je kateri znak.

Nekateri otroci so prvega septembra prišli v vrtec, v novo igralnico, z rahlim zadržkom. Nekateri poskočno in suvereno. Pri nekaterih otrocih pa je po licu spolzela solzica, a se je hitro posušila, ko so zagledali svoje prijatelje ki so jih komaj čakali. Potem pa je sledila zabava in igra z novimi igračami. Seznanili smo se tudi z igro Kdo se skriva spodaj in zelo uspešno ugotavljali kateri izmed prijateljev manjka in je skrit pod odejo.

Veseli smo, da smo spet skupaj in lahko začnemo odkrivati kaj vse nam bo prineslo novo vrtčevsko leto. Zagotovo je pred nami zanimivo, polno in uspešno leto.

Nina in Aleksandra

     

 

Accessibility