Med poletjem smo se veliko gibali na igrišču, hodili na sprehode, se igrali ob vodi ter uživali kot znamo le mi. Naučili smo se novo pesmico o sončku ki se smeje (Sonce se smeje – J. Bitenc) ter prebrali ogromno pravljic in zgodb o ladjah, poletju, soncu … Spoznali in spoprijateljili smo se z otroki iz skupine “Sončki”, ki pridejo k nam, “Mucam”. Sedaj pa je čas za nov mesec.
Mesec september je za nas mesec novih začetkov. Začeli bomo nabirati nove izkušnje, nova znanja, spoznali bomo nove prijatelje v sosednjih skupinah, se preselili v novo igralnico … Oh koliko lepih sprememb. Nekateri se bodo v vrtec vrnili po zelooooo dolgih počitnicah, ki so jih preživeli v domačem varstvu. Zagotovo bo za kakšnega otroka toliko novosti in vrnitev v vrtec stresna. A v vrtcu se bomo tako zabavali da bo čas hitro minil in bodo starši tik-tak nazaj iz svojih služb.
Veseliva se že vseh pripovedi o doživetjih, zanimivih anekdot ter o vsem kar so otroci videli na svojih počitniških izletih. Se vidimo!
Nina in Aleksandra
Accessibility