Pozdravljeni!

Poletje hitro mineva.

Približuje se 1. september in novo vrtčevsko leto.

Mi pa,…

Smo sproščeni, razigrani in nasmejani. Še zmeraj se radi igramo z vodo, zalivamo našo Brezo, delamo potičke v peskovniku in plešemo. No sedaj pa smo spoznali še radosti *kampiranja* 😄. V igralnici smo postavili najprej 1 šotor v katerega smo stresli ogromno pisanih žogic. Joj kakšno veselje je bilo. Žogice so letele sem in tja, šotor pa se je majal kot da piha burja zunaj in ga veter premetava . Ker je bilo toliko smeha in veselja smo se odločili, da našo igro z šotorom nadgradimo. In smo jo… 

Postavili smo še več šotorov in tunelov 🙉🙈😂😂. V velikem šotoru smo se skupaj zbrali in brali pravljice, ob času počitka pa smo tudi spali v njem. 

Spodaj si lahko ogledate še nekaj naših utrinkov 😉

 

 

Pozdravček…

 

Andreja & Petra  🐟🐠🐟

 

Accessibility