Ker nam vreme prejšnji teden ni bilo naklonjeno, smo brezo v sklopu praznovanja 60. obletnice vrtca Otona Župančiča, posadili v tem tednu. Brezo smo poimenovali Anka in ji zapeli pesem, ki jo je samo zanjo spesnila sodelavka Petra. Za brezo bomo skrbno skrbeli vsi otroci naše enote saj želimo, da lepo raste in nam v prihodnjih letih nudi tudi senco za igro v poletnih dneh.

Rojstni dan pa je ta teden praznoval naš Mateo Nal. Za rojstni dan smo mu zapeli Vse najboljše in mu narisali risbice. Potem pa je sledila zabava z glasbo ter sladkanjem.

Odpravili smo se tudi na daljši sprehod do parka Kodeljevo, kjer smo se poigrali na igralih v parku, se tudi posladkali in popili sok. Otrokom je bila zelo všeč gugalnica gnezdo. Njihovi komentarji pa bili da je to zelo zabavno.

Nina in Aleksandra

 

 

Accessibility