Pozdravljeni dragi starši in otroci!

Pa je teden naokoli.

Bil je zanimiv, igriv, doživeli smo kup presenečenj, bil je čustven, sončen in deževen. Za nas je bil naravnost čudovit teden, ki je žal za nami, vendar pa bo v otroških srčkih in mislih ostal še dolgo časa. 

Naučili smo se veliko novega; pesmi, deklamacije, spoznali smo čisto pravo čebelarko Nino, ki nam je povedala toliko novih informacij o čebelicah🐝 , naučili smo se novega plesa, imeli smo slavnostno kosilo, dobili smo kup majhnih in medenih presenečenj, naredili smo si čisto svojo zobno pasto s katero smo si dobro umili zobke in vsak dan smo nasmejani in polni vtisov odšli domov iz vrtca. 

Spodaj imate nekaj naših utrinkov. Več fotografij pa dobite, ko prinesete usb ključek in ga midve s Petro napolniva z čudovitimi utrinki skupine RIBIC 😉

 

 

Lep sončen 🌞 pozdrav!

Andreja & Petra 🐟🐠🐟

Accessibility