Pa nam je uspelo! Kljub muhastemu vremenu smo na sončno sredo praznovali rojstni dan našega vrtca. Vrtec je sedaj star že kar 60 let. Njemu v čast in ponos, smo dopoldne pripravili zabavo na igrišču, kjer se je vsaka skupina predstavila. Naša skupina je zaplesala ob ljudski pesmi Peričice (izvedba A. Kolman). Vsi otroci so pogumno stopili na prizorišče, kjer so nekateri malce zaplesali, drugi se s ponosom pokazali in tretji malce zazehali. Ko bo posnetek prireditve objavljen na spletni strani vas o tem obvestiva.

V tem tednu smo si na igrišču ogledali tudi mobilni čebelji paviljon, ki nam ga je predstavila naša Ina. Ob ogledu smo se preizkusili v tem kako močna je čebela in videli, kako izgleda čebelji panj od blizu. Preizkusili smo se tudi v pranju perila “na roke” in na star perilnik oprali krpice in jih posušili.

Nina in Aleksandra

                                             

Accessibility