Med “Muce” smo sprejeli novega prijatelja Liama, ki bo skupaj z nami doživljal in spoznaval nove stvari. Ta teden smo okrasili lončke ter posadili vsak svojo čisto pravo rožo – mačeho. Za naše rožice bomo še v naslednjem tednu skrbeli v vrtcu, potem pa bodo krasile vaše domove. Tudi v igralnici smo “posadili” rože iz tulcev in žogic, previdno hodili in tekali med njimi ter jih na koncu pokosili ter razvrstili po barvah. V letošnjem letu praznujemo 60. obletnico delovanja našega vrtca, zato nas je obiskala (lutka) babica Olga, ki je pred mnogo leti hodila v naš vrtec ter nam prinesla nekaj igrač s katerimi se je igrala nekoč. V petek pa smo se skupaj pozabavali na igrišču, praznovali jurjevanje, zarajali in zaplesali ob ljudski glasbi Lepa Anka ter ob zvokih harmonike.

Nina in Aleksandra

 

 

 

 

 

   

Accessibility