Pozdravljeni starši in otroci!

Zadnji teden v skupini Ribice spoznavamo čebele. Vključeni smo v API projekt, kjer otroke ozaveščamo kako pomemben je obstoj čebel za naše življenje. Spoznavamo čebele, njihov način življenja, vrste medu, vosek, cvetni prah, propolis in še in še. Imamo tudi našo maskoto čebelico Bini, ki nas ves čas spremlja. Otroci so navdušeni nad tematiko, zato tudi doma lahko preberete kakšen članek o čebelah, mogoče pogledate kakšen kratek film ali dokumentarec, lahko na sprehodu opazujete čebelice, čmrlje (seveda na varni razdalji), mušice, muhe, hroščke,… V jutranjem krogu pa nam otrok lahko pove, kaj novega je izvedel, videl. Verjemite kako radi in kako ponosni so kadar lahko z nami delijo zgodbe, dogodivščine in novo znanje.

Spodaj pa z vami delimo še nekaj ujetih trenutkov…

 

Sveča oddaja toploto. Najslajši smoothie… Mleko, banana in med…  za prste polizat, kar vprašajte svoje otroke 😉

 

Lep 🐝 čebelji 🐝 pozdrav!

Andreja & Petra 🐠🐟🐠

Accessibility