Spoštovani starši,

Prejeli smo okrožnico MIZŠ, št. 6030-1/2021/21, v kateri je dopis Združenja za pediatrijo. Prilagam vam ga v priponki. Tudi med otroki smo v zadnjem času opazili porast okužb z novim virusom. Dogaja se, da ima otrok vročino le en dan, naslednji dan pa je v vrtcu, ker naj bi bil že zdrav. Okužba pa se širi med ostale otroke in zaposlene. V primeru, da vaš otrok zboli, vas prosim, da v izogib širjenja okužb obiščete svojega pediatra, ki vam bo podal ustrezna navodila. Otrok, ki zboli, naj bo vsaj teden dni doma, v nasprotnem primeru vas prosimo, da prinesete potrdilo pediatra, da lahko obiskuje vrtec.

Stopimo skupaj in naredimo vse, da zaustavimo širjenje okužb .

Prijazen pozdrav.

Irena Upelj, ravnateljica

Vrtec Otona Župančiča

Parmska cesta 41, LJUBLJANA
tel: 01/520-97-50
fax: 01/520-97-60
e-pošta: vvzljoz-ravnateljica@guest.arnes.si
www: http://www.vrtecoz-lj.si/

11919_Dopis_za_starse

Accessibility