Spoštovani lepo pozdravljeni!

Včeraj, 10.12., je kolega g. Damjan Habe za vas, starše otrok, ki obiskujejo vrtec Otona Župančiča, izvedel predavanje z naslovom: Spodbujanje otrokove samostojnosti in privzdigovanje delovnih navad .Kar nekaj se vas je javilo, da ste imeli težave pri povezovanju na predavanje. Zelo nam je žal, da ste imeli to izkušnjo, vendar, saj veste, tehnika je včasih nagajiva in igriva , kot otroci. Predavanja ne snemamo oz. jih ne pošiljamo, saj so avtorska dela, tako da vam posnetek predavanje ne moremo poslati. Tisto pa kar vam lahko, kot opravičilo ponudimo, je da se udeležite podobnega predavanja, katerega bomo izvedli dne 17.12. ob 17:00 uri. Predavanje 17.12. nosi naslov: Živeti z otrokom in ne za otroka – vzgoja za sodelovanje, in se prav tako dotika nekaterih vsebin, ki so tudi včeraj bile izpostavljene. Saj veste, na koncu vedno pridemo do odnosa

Povezava za predavanje 17.12. je:
https://us02web.zoom.us/j/83739790263?pwd=L0ZmOTdicEJCeWVRRVVZdVlXVUQ5QT09

ID srečanja: 837 3979 0263

Geslo: MZPM Tanja

Še enkrat se vam opravičujem za nastale nevšečnosti in srčno upam, da boste naše opravičilo sprejeli brez zamer

Želim vam prijeten december in upam, da se vidimo 17.12.

Toplo vas pozdravljam,

Tanja Povšič

Vodja programov in projektov ZPM Ljubljana

Accessibility