Spoštovani,

z željo, da likovno razstavo 13. Mednarodnega likovnega natečaja Bodi umetnik ‘Igraj se z mano’ ohranimo živo, vam z velikim veseljem sporočamo čudovito novico! Naša potujoča razstava Bodi umetnik ‘Igraj se z mano’ se je prelevila v pravo virtualno razstavo. Tako si lahko na spletu ogledate nekatera izmed izbranih likovnih del otrok_učencev 13. Mednarodnega likovnega natečaja Bodi umetnik ‘Igraj se z mano’. Obisk virtualne razstave je preprost in brezplačen. Do galerije dostopate s klikom na povezavo in že si lahko ogledujete nekatera izmed izbranih likovnih del.

Virtualna razstava 13. Mednarodnega likovnega natečaja Bodi umetnik ‘Igraj se z mano’ je dostopna na tej povezavi. Bodite pozorni, v galeriji vas čaka pozdrav prav posebne gostje!

V koliko boste imeli kakršnekoli težave pri ogledu razstave ali vprašanja, nas lahko kontaktirate na elektronski naslov bodiumetnik@igrajsezmano.si ali pokličete na telefonsko številko 068 161 287.

Veliko veselja ob ogledu virtualne razstave!

Vse dobro,

Ekipa ‘Igraj se z mano’

Accessibility