Pred nami je mesec december. Naredimo si praznično in veselo vzdušje z decembrskim/adventnim koledarjem. Skupaj z otrokom si lahko izdelate koledar po svojih željah. Pripravite si različne naloge, zadolžitve, aktivnosti kot so npr.: zapoj pesmico Zima zima bela; pomagaj pripraviti mizo za kosilo; pobriši prah; izdelaj voščilnice; speci piškote; pokliči prijatelja, ki ga že dolgo nisi videl; nariši snežaka; pospravi posteljo; pojdi v gozd; oglej si božično risanko; napiši pismo dobremu možu; zmasiraj mami in očija; naredi 5 počepov ipd. Pod kakšno številko pa se lahko skriva tudi sladko presenečenje (bonbon, čokoladica). Naloge sestavite skupaj z otrokom in jih napišite ali narišite na list. Nato jih pomešajte in skrite pod številke. Nato vsak dan poglejte, kaj vas tisti dan čaka.

Za pomoč pri ustvarjanju vam prilagava nekaj idej. Če boste koledar izdelali, bova veseli tudi kakšne vaše slikice :).

Prijetno ustvarjanje, domišljija ne pozna meja 😉

Špela in Tanja

ŠTEVILKE ZA KOLEDAR

 

 

Accessibility