Spoštovani.

Zaradi epidemije koronavirusne bolezni bo Šola za starše izvedena na daljavo.

Brezplačno predavanje SPODBUJANJE OTROKOVE SAMOSTOJNOSTI IN PRIVZDIGOVANJE DELOVNIH NAVAD (Damjan Habe) bo v četrtek, 10. decembra 2020 ob 17:00 uri, izvedeno za starše otrok, ki obiskujejo vrtec Otona Župančiča. Predavanje bo izvedeno preko spletne aplikacije ZOOM s povezavo:

https://zoom.us/meeting/99419934454

Vzgoja, ki krepi samostojnost, je še kako potrebna, saj samostojen otrok ima bolj pozitivno samopodobo in boljše zavedanje o samemu sebi. Že majhni dojenčki razvijajo sposobnost, da se lahko igrajo in zamotijo sami. Takšno samostojnost v igri je potrebno spodbujati, saj so to že prvi koraki k razvoju samostojne osebe. Kako in na kakšne načine pa starši še lahko vplivamo na razvoj samostojnosti pri našem otroku, pa boste izvedeli na našem predavanju. Prav tako se bomo posvetili temu, na kaj (ne)samostojnost vse vpliva in kakšne so njene posledice.

Toplo vabljeni!

Predavanje bo predvidoma trajalo 90 minut.

Accessibility