Ribice preživimo veliko časa v naravi, na zraku, na prostem. V gozdu smo se sprostili in nadihali svežega zraka. Iskali smo želode, storže, kostanj, nabirali listke in poslušali različne glasove živali. Vsi smo povezani. Radi pridemo v vrtec.

Sedaj je spet prišel “tisti” čas, ko ga nihče ne mara, nihče si ni želel, da se naša “pomlad” ponovi. Pa se je… Na žalost… Virus nas je omejil, povsod se govori o bolezni, o strahu, o drugačnem življenju, kot ga poznamo. Pa vendar ne pozabimo, da smo skupaj močnejši. Tudi virus bomo premagali in spet bomo skupaj. V vrtcu manjka otroški smeh, energija in razigranost.

Kmalu bomo spet skupaj… Do takrat pa se beremo na spletni strani in preko e maila. S Petro bova veseli vaših fotografij, pozdravčkov in izdelkov, ki jih doma skupaj z družino pridno ustvarjate v teh dneh.

Pogrešava svoje ribice ❤

Lep pozdrav!

Andreja in Petra

 

Accessibility