Pozdravljeni.

Kot obljubljeno vam prilagam povezavo do seznama knjig, ki so priporočljive za branje predšolskim otrokom. To so le predlogi. Pravljico, ki jo boste brali skupaj z vašim otrokom, izberite skupaj. Naj vas vodi otroška domišljija in njihova želja po določeni pravljici. Skupaj jo večkrat preberite, oglejte si ilustracije, jih opišite in se z otrokom o zgodbi pogovarjajte. Spodbujajte otroka, naj sam poskuša s svojimi besedami opisati zgodbo, hkrati ko gleda ilustracije. Nič ni narobe, če pove kaj po svoje. Važno je da se spodbujate govor in domišljijo.

V kolikor se na fotografiji slabo vidi, lahko vtipkate SEZNAM PRIPOROČENIH KNJIG ZA CICIUHEC in sami dostopate do spletne strani kjer je vse razloženo in seznam knjig.

Naj vas svet pravljic očara in naj vam pravljice polepšajo deževne večere.

 

 

 

 

 

Andreja in Petra 🐟🐠🐟

Accessibility