Spoštovani starši
Pojav novega koronavirusa pomeni dodatno tveganje v življenju in potrebo po spremembi obnašanja ter prilagoditvah. V vrtcu bomo izvajali ukrepe v obsegu, kolikor je to možno in izvedljivo zaradi narave dela in sposobnosti dojemanja otrok.
V primeru, da bo otrok zbolel, ga bomo iz igralnice umaknili v prostor za izolacijo ( POVIŠANA TELESNA TEMPERATURA IN PRIDRUŽENI ZNAKI) in vas o tem obvestili. Starši ste dolžni priti po otroka in nam sporočiti vzrok odsotnosti. V prilogi vam pošiljamo Prokol prihoda otrok in staršev v enoto ter obvestilo, v kateri igralnici bo vaš otrok.

Protokol ob epidemiji bolezni Covid-19 12.5.2020
PROTOK PRIHODA OTROK V VRTEC V ENOTO RINGARAJA
PROTOKOL PRIHODA OTROK V ENOTO ČEBELICA
PROTOKOL PRIHODA OTROK V VRTEC V ENOTO MEHURČKI
PROTOKOL PRIHODA OTROK V VRTEC V ENOTO ČURIMURI
PROTOK PRIHODA OTROK V VRTEC V ENOTO ŽIV-ŽAV

Accessibility