Ppozdravljeni

potem ko so počitnice in šolarski bratci in sestrice doma, lahko skupaj ustvarjamo, se ob tem zabavamo in učimo. V vrtcu pa vas bodo ustvarjeni izdelki čakali, da jih preizkusite.

Pripenjava dve datoteki, ki jih lahko poustvarite. Še veliko jih sledi v prihodnje …

Manica in Kristina

Oblike in barve

igro lahko izdelamo iz razlinih materialov, na različne načine. Otroci ob njih utrjujejo barve, jih poimenujejo, ob različnih načinih postavitve se zabavajo in preizkušajo svoje psretnosti. Odrasli lahko tako preverijo kje otroci so in jih v razvoju in matamatični pismenosti in napredovanju spodbujajo.

Elastike in gumbki

igra je enostavna za izdelavo, pripravljena iz goptodinjskih sredstev. Otrok se ob njej igra, zabava, uri v preizkušanju zapenjanja, razvija ročne spretnosti, finomotoriko, preciznost in vztrajnost. Ob tem se lahko pogovrajate še o barvah, elastičnosti, velikostih gumbov, preizkušate kdo bo hitrejši …

Accessibility