Živjo.

Kako ste dragi Pajacki, bratci in sestrice in starši?
MI smo zdravi, veliko smo na zraku in raziskujemo vse v svoji okolici. Radi gremo v bližnji gozd (vi tudi?), kjer gradimo hiške za miške iz vejic, mahovja in listov, ali pa mečemo kamne v bližnjo reko Temenico.
Opazujemo reko in ribe v njej in rast ločja. Čakamo,da uzremo prvega kačjega pastirja. Ti so res najlepši v svojih modro- zelenih bisernatih odtenkih. Opazili smo tudi veliko metuljev, radi jih tudi lovimo, a doslej še nismo ujeli niti enega. Naučili smo se  jih  tudi razlikovati po barvi in jih prav poimenovati.
Nabrali smo smrekove vršičke in iz njih izdelali sirup proti kašlju, ki ga bomo uporabljali jeseni.
V naravi telovadimo, plezamo po drevju, se lovimo, valjamo po travi.
Imamo se lepo.
Toda vedno bolj pogrešam vrtec in naše Pajacke. Korono podimo tako, da se držimo bolj na samem. Kmalu bo pa tudi prišel čas, ko se bomo vrnili v vrtec in se bomo spet lahko videli, družili in se imeli fino. Želim si, da bi se to zgodilo čim prej.
Vi pa le izkoristite ta čas za družino, saj je ta čas najlepši.
Objem in lep dan želim,
Accessibility