Dnevi hitro minevajo…. Sončni dnevi poskrbijo za energijo, razigranost in sproščenost, kljub situaciji v kateri smo. S Petro veliko misliva na vas, na najine razigrane RIBICE 🐟🐟🐟. Poskušava se vam čim več javljati in biti v stiku z vami. Zelo sva veseli vaših fotografij, ki nama jih nekateri pošiljate. Tako vidiva koliko ste zrasli v tem času, kako lepo ustvarjate z starši, bratci in sestricami, kako preživljate čas, sedaj ko niste v vrtcu. Petra in jaz res pogrešava čas z vami. Ker ne moreva z vami ustvarjati pa vam vseeno lahko pošljeva kakšno idejo. V priloženih linkih najdete nekaj idej za ustvarjanje v tem času.

Cotton Ball Painted Bunny

COTTON TAIL BUNNY CRAFT https://www.artycraftykids.com/art/silhouette-easter-bunny-art/

Objavil/a Arty Crafty Kids dne Sreda, 01. april 2020

 

HANDPRINT BUNNIES

HANDPRINT BUNNIES – So cute!Full Instructions >> https://onelittleproject.com/handprint-bunnies/

Objavil/a One Little Project dne Četrtek, 02. april 2020

 

Želiva vam lepo ustvarjanje 😘😘😘

Andreja in Petra

 

 

 

 

 

 

Accessibility