NAREDITE SI RISALNO IGRO, s katero boste naslednjih nekaj dni v krogu domačih, še toliko bolj ustvarjalni in seveda zabavni.

 

IGRA: NARIŠI ZAJČKA RAZLIČNO UHCA

To je igra risanja, s katero se otroci v nekaj preprostih in zabavnih korakih, naučijo narisati zajčka. In to ne na en, ampak na vrsto različnih načinov.

ZA IGRO POTREBUJETE:

-tabelo z različnimi zajčkovimi obrazi, smrčkov, ušes, … (v pripetem PDF-ju)

-barvice

-bel papir

-kocko

NAVODILO ZA IGRO

V pripetem PDF-ju najdete tabelo, Različni zajčkovi obrazi, v kateri se nahaja tudi izbira različnih oči, smrčkov, ušes in podobno. Tabelo natisnete, svojim najmlajšim pa ponudite barvice, bel papir in kocko. Igralci, en po en mečejo kocko. Vsak od igralcev mora priti na vrsto 7 krat, tolikokrat, kot je v tabeli elementov zajčkovega obraza. Prvi igralec na vrsti dobi s prvim metom kocke številko oziroma obliko zajčkovih lic. V drugem krogu sledi oblika obraza, potem nosek-smrček in vse dokler ni zajček končan. Pozor, niti dva zajčka ne bosta enaka.

 

https://www.escapebox.si/wp-content/uploads/2020/03/NarisiZajca.pdf

 

 

 

 

Accessibility