Dragi starši in otroci

Čas mineva, dnevi hitijo mimo nas, mi pa smo še kar primorani ostati vsak v svojem varnem zavetju doma. Trenutno moramo poskrbeti za svoje zdravje in zdravje vseh svojih bližnjih. Res si želimo vsi nazaj naše življenje, ki je teklo po ustaljenih tirnicah in vsi si želimo, da bi bile tudi me vzgojiteljice nazaj združene v svojih skupinah, z svojimi otroci. Pogrešamo razigran otroški smeh, ki se je razprostiral skozi celoten vrtec, pogrešamo male nadobudneže, ki z svojo domišljijo odkrivajo svet na svoj otroški način, pogrešamo otroško veselje, ko zjutraj pritečejo vzgojiteljici v objem in pogrešamo vse tisto stiskanje, ko je včasih kakšna solzica v očeh otroka in potrebuje samo malo bližine nekoga, ki ga bo potolažil. Vse to in še več je vrtec, vrtec z vsem kar spada zraven. Zato, ker si želimo nazaj v dneve pred izbruhom COVID-19, PRAV ZATO bomo zdržali z skupnimi močmi in ostali doma. Do takrat pa bomo na vezi preko maila in naše spletne strani.

Z lepimi pozdravi

Andreja in Petra RIBICE

Accessibility