Spoštovani starši

V okviru projekta “Pomahajmo v svet”, se bomo, ko pridemo nazaj v vrtec, z otroki javili našim prijateljem v Novsko ( Hrvaška). Tema tokratnega javljanja je “Moj vrtec”. Z otroki smo že spoznali deklamacijo Miša in hiša, ki jo bomo predstavili svojim prijateljem. Če želite lahko deklamacijo usvajate tudi doma z vašimi otroki. Pri tem si boste  krajšali čas in urili možgančke svojim otrokom.

                                                                                           

Miša in hiša (S.Vegri)

Vrtec je hiša,
kamor hodi Miša.
V njej so tudi
Nejci, Drejci,
Nine, Brede
in najlepše
petletne sosede.
V vrtec te pelje
mama ali taksi
z mini ali maksi
plaščem in frizuro.
V vrtcu se ob uri
kosi krhke pite,
kruhove narastke
z malinovcem prelite.
V vrtcu, v garderobi
čaka očka nate,
da obuješ čevlje
in vzameš copate.
V vrtcu je zvečer tema,
ker nihče ni tam doma.

 

Accessibility