Spoštovani starši in dragi otroci

V situaciji v kateri se je znašla Slovenija se zavedamo zahtevnosti trenutnih razmer. Trenutna situacija nas je popeljala v drugo smer. Za vse nas je ta situacija nova in doživljamo jo različno. Večina ostaja doma, kjer smo tako radi, pa vendar ob tem občutimo stisko, strah in negotovost. Kaj bo jutri? Kdaj se bo končalo?

Zdaj smo v situaciji, ko moramo poskrbeti zase, za svoje najbližje. Poskrbeti moramo, da ostanemo zdravi. Ob upoštevanju navodil, ki nam jih posredujejo strokovnjaki bomo premostili to obdobje. Hkrati pa je to tudi obdobje, ki nam daje čas, da se za trenutek ustavimo in ga namenimo sebi in svojim najbližjim.

Midve sva v mislih z vami. Z vašimi in »najinimi« otroki, ki jim pošiljava en velik objem.

Da nam bo čas hitreje minil, pa vam bova vsake toliko časa kaj napisali, kakšno vzpodbudno besedo, pesem, igrico….

 

Želiva vam kakovostno preživljanje časa z vašimi otroki.

Skupaj nam bo uspelo. Pazite nase in varujte svoje zdravje!

Jana in Nives

Accessibility